Bilfinger Industrial Services Finland Oy

Navigation
Toimipaikat

Toimipaikat

Bilfinger Industrial Services Finland Oy:llä on tällä hetkellä kymmenen toimipaikkaa.

Bilfinger Industrial Services Finland Oy Locations Porvoo Oulu Raahe Rauma ja Olkiluoto Tornio Kotka Jyväskylä Harjavalta Naantali

Toimipaikkojen yhteystiedot

Harjavalta

Bilfinger Industrial Services Finland Oy
Ratalankatu 11
29200 Harjavalta

Yksikönpäällikkö
Jarkko Myllyniemi
Puh: +358 50 316 3715
jarkko.myllyniemi@bilfinger.com

Jyväskylä

Bilfinger Industrial Services Finland Oy
Ohjelmakaari 2
40500 Jyväskylä

Kotka

Bilfinger Industrial Services Finland Oy
Kyminlinnantie 6
48600 Kotka

Vt. Yksikönpäällikkö
Pekka Karppinen
Puh: +358 50 316 3732
pekka.karppinen@bilfinger.com

Kulloo

Bilfinger Industrial Services Finland Oy
Urakoitsija-alue
06850 Kulloo

Yksikönpäällikkö Porvoo Mechanical
Janne Räsänen
Puh: +358 44 775 9255
janne.rasanen@bilfinger.com

Toimialapäällikkö Porvoo Instrumentation
Mika Nakari
Puh: +358 45 651 1335
mika.nakari@bilfinger.com

Yksikönpäällikkö Porvoo Heat tracing
Kimmo Peltonen
Puh: +358 50 316 3671
kimmo.peltonen@bilfinger.com

Yksikönpäällikkö Porvoo Electrical
Jan Kauno
Puh: +358 50 316 3658
jan.kauno@bilfinger.com

Naantali

Bilfinger Industrial Services Finland Oy
Naantalin jalostamo
21100 Naantali

Yksikönpäällikkö
Janne Räsänen
Puh: +358 44 775 9255
janne.rasanen@bilfinger.com

Yksikönpäällikkö Naantali Mechanical
Tommi Kivimäki
Puh. +358 50 316 3687
tommi.kivimaki*Den Text zwischen den * loeschen, dies ist ein Spamschutz*@bilfinger.com

Oulu

Bilfinger Industrial Services Finland Oy
Kempeleentie 7 B
90400 Oulu

Yksikönpäällikkö
Pekka Matero
Puh: +358 50 316 3640
pekka.matero@bilfinger.com

Raahe

Bilfinger Industrial Services Finland Oy
Pajuniityntie 43
92120 Raahe

Vt. Yksikönpäällikkö
Jussi Ramstedt
Puh: +358 50 316 3697
jussi.ramstedt@bilfinger.com

Rauma

Bilfinger Industrial Services Finland Oy
Tikkalantie 1
26100 Rauma

Yksikönpäällikkö
Jarkko Myllyniemi
Puh: +358 50 316 3715
jarkko.myllyniemi@bilfinger.com

Tornio

Bilfinger Industrial Services Finland Oy
Kemintie 25 H 2
95420 Tornio

Yksikönpäällikkö
Pekka Matero
Puh: +358 50 316 3640
pekka.matero@bilfinger.com

Äänekoski

Bilfinger Industrial Services Finland Oy
Hämeentie 1
Äänekoski

Toimialapäällikkö
Mika Pitkänen
Puh. +358 50 316 3682
mika.pitkanen*Den Text zwischen den * loeschen, dies ist ein Spamschutz*@bilfinger.com